در حال بارگذاری ...
  • با کسب بیشترین جوایز

    هنرمندان کردستان در جشنواره تئاتر منطقه ای معلولان زاگرس افتخار آفریدند

    مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، مدیرکل بهزیستی استان، داوران ، اساتید تئاتر کشور و استان، اعضای شورای شهر کرمانشاه و جمع کثیری از معلولین هنرمند و خانواده آنان در سالن انتظار کرمانشاه برگزار شد و گروه های نمایشی کردستان بیشترین جوایز این دوره از جشنواره را به خود اختصاص دادند.

    به گزارش تئاتر کردستان، مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، مدیرکل بهزیستی استان، داوران ، اساتید تئاتر کشور و استان، اعضای شورای شهر کرمانشاه و جمع کثیری از معلولین هنرمند و خانواده آنان در سالن انتظار کرمانشاه برگزار و  گروه های نمایشی کردستان بیشترین جوایز این دوره از جشنواره را به خود اختصاص دادند.

    هیئت داوران آرائ خود را  در۴ بخش خیابانی، صحنه ای، کودک و نوجوان و نمایشنامه نویسی را  به شرح ذیل اعلام کرد:

    در حوزه کودک و نوجوان:

    بخش طراحی پوستر و بروشور -  لوح تقدیر،  تندیس  به زیبا فروتن برای نمایش "کوچ" از کردستان

    بخش گریم - لوح، تندیس به شیلان کرمی بانمایش کوچ از کردستان

    بخش لباس- لوح، تندیس به أژین صمدی برای نمایش کوچ از کردستان

    طراحی صحنه -  لوح ، تندیس  به زهرا احمدی نمایش کوچ از کردستان

    طراحی نور -  لوح، تندیس  به مرتضی عبدالملکی برای نمایش کوچ از کردستان

    بخش بازیگری زن:

    رتبه سوم - لوح، تندیس به سمیه عبدی برای بازی درنمایش کوچ از کردستان

    رتبه دوم - لوح ، تندیس  به زهره حنیفی برای بازی در نمایش کوچ از کردستان

    رتبه اول شامل دیپلم افتخار، تندیس  و جایزه ویژه  به لیلامعظمی برای بازی در نمایش کوچ از کردستان

    بخش بازیگری همراه:

    رتبه سوم - لوح تقدیر به شیماکاظمی برای بازی در قلمبه ها از استان کرمانشاه

    بخش بازیگری مرد:

    رتبه دوم شامل لوح تقدیربه نیما میرزایی برای بازی در نمایش خان خل خان از همدان

    رتبه اول شامل لوح تقدیر و تندیس به مهیار صحرارو برای نمایش کوچ از کردستان

    بخش نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان:

    دیپلم افتخار، تندیس به محمد صمدی برای نمایش کوچ از کردستان

    بخش کارگردانی:

     لوح تقدیر  به صباح مجیدی برای نمایش خروس زری ازکردستان

    رتبه اول کارگردانی شامل لوح تقدیر، دیپلم افتخار و تندیس تعلق گرفت به محمد صمدی برای نمایش کوچ از استان کردستان

    بخش میدانی و خیابانی:

    بازیگری:

    رتبه اول بازیگری به صورت جداگانه شامل لوح تقدیر به صورت جداگانه اهدا شد به زهرا حنیفی و لیلا معظمی برای بازی در نمایش فرغونی پر از امید از کردستان

    بخش معلولین جسمی حرکتی:

    رتبه سوم بازیگری شامل لوح تقدیربه طور جداگانه اهدا  شد به مهدی موحدی برای بازی در نمایش نقش فروش و رضا افروزیان برای بازی در نمایش فرغونی پر از امید هر دو از کردستان

    رتبه سوم بازیگری شامل لوح تقدیر  به طور جداگانه اهدا شد به مبین برزگر و علیرضا چراغی برای بازی در نمایش اول شخص مفرد از ایلام 

    بخش اختلال بینایی:

    لوح تقدیر به مجید احمدی برای بازی در نمایش ماده هفت از کرمانشاه

    بخش بازیگری همراه:

    رتبه سوم - لوح تقدیر  اهدا شد به حسین نادری برای بازی درنمایش ماده هفت ازکرمانشاه

    رتبه دوم - لوح تقدیر  اهداشد به سید مهرداد کاوسی حسینی برای نمایش ازدواج کوچک از همدان

    رتبه اول شامل دیپلم افتخار ، تندیس جشنواره به مصطفی کولیوندی برای بازی در نمایش اول شخص مفرد از ایلام

    بخش طرح و ایده:

    رتبه سوم شامل لوح تقدیر به حسین ایزدی برای نمایش زنه کشو از لرستان

    رتبه دوم شامل لوح تقدیر به مرتضی اسدی برای نمایش ماده هفت ازکرمانشاه

    رتبه اول بازیگری شامل دیپلم افتخار و تندیس به موسی هدایتی برای نمایش فرغونی پر از امید ازکردستان

    بخش کارگردانی :

    رتبه سوم- لوح تقدیر به سید مهرداد کاوسی حسینی از همدان(رتبه اول و دوم انتخاب نگردید)

    بخش نمایشنامه نویسی- مستقل از کارهای اجراءشده در جشنواره:

    رتبه اول - نمایشنامه"بی دست و پا" نوشته موسی هدایتی

    رتبه دوم - نمایشنامه"ربات و آدم"نوشته سید مهرداد کاووسی حسینی

    رتبه سوم- نمایشنامه"لیلا"نوشته بهنام رضایی




    نظرات کاربران