در حال بارگذاری ...
دیدار یار

دیدار با هنرمند پیشکسوت تئاتر بیجار

هیئت مدیره ی تئاتر کردستان با علی اکبر نوربخش ، هنرمند پیشکسوت تئاتر بیجار دیدار کردند.

به گزارش تئاتر کردستان، هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی کردستان ،رییس اداره ارشاد بیجار و جمعی از هنرمندان تئاتر بیجار با پیشکسوت تئاتر این شهرستان که در بستر بیماری به سر می برد دیدار کردند.

علی اکبر نور بخش از هنرمندان بسیار خلاق و تاثیر گزار تئاتر کردستان است که هر چند به واسطه ی مشکلات شدید جسمی در بستر بیماری قرار دارد اما همواره در تئاتر حضوری ارزشمند داشته است.

این هنرمند پیشکسوت علاوه برکارگردانی و آموزش به جوانان،تماشاگر و مشوق نمایش های جوانان نیز بوده و با حضور در جمع جوانان به تبادل تجربه به نسل جوان می پردازد.

علی اکبر نوربخش در حوزه ی بازیگری نیز کارنامه ای درخشان و قابل دفاعی داشته و چه در تئاتر صحنه ای و چه در تئاتر خیابانی حائز جوایز متعددی از جشنواره های استانی،منطقه ای و کشوری شده و از معروف ترین بازی های او در تلوزیون می توان به بازی در سریال آزانس دوستی اشاره کرد.

نور بخش در حوزه ی نمایش نامه خوانی نیز فعال بوده و آخرین کار ایشان در جشنواره ی منطقه ای نمایش نامه خوانی  وتار حوزه هنری که  در سنندج برگزار شد حائز اکثر جوایز برتر این جشنوار شد.

هیئت مدیره ضمن دلجویی از این هنرمند پیشکسوت برای ایشان آرزوی سلامتی و تندرستی کرده ، پیشکسوتان را چراغ راه جوانان دانسته و مهمترین وظیفه ی نسل جوان را حفظ حرمت و تلاش برای انتقال تجربیات نسل گذشته ی تئاتر به آیندگان دانستند. 

  
نظرات کاربران