در حال بارگذاری ...
 • «کلید_کانتینر_کبوتر» در قروه به صحنه رفت

  نمایش «کلید_کانتینر_کبوتر» به کارگردانی یونس صحرا رو در قروه به روی صحنه رفت

    به گزارش تئاتر کردستان ،نمایش «کلید_کانتینر_کبوتر»  نوشته مرضیه اسماعیلی به کارگردانی یونس صحرا رو در قروه به روی صحنه رفت.

  گروه تئاتر پیدا که از گروه های فعال تئاتر استان است به سرپرستی و کارگردانی یونس صحرا رو این نمایش را از تاریخ 23 تا 29 بهمن و در پلاتو پیدا کانون شهید مطهری قروه به روی صحنه برده که با اسقبال تماشاگران مواجه شد.

  یونس صحرا رو در گفتگویی با تئاتر کردستان، کمبود بودجه و نبود امکانات را اصلی ترین مشکل تئاتر قروه دانسته  و گفتند مردم فهیم قروه همواره از اجرای عمومی نمایش در قروه حمایت کرده اند اما نبود یک سالن مناسب در داخل شهر وبعد مسافت  و عدم  دسترسی مناسب  به سالن مجتمع فرهنگی هنری سبب شده که استقبال نسبت به گذشته کمتر باشد.

  این کارگردان تئاتر تلاش و پشت کار هنرمندان تئاتر قروه را ستوده و افزودندهنرمندان  مستعد و خلاق بسیاری در تئاتر قروه وجود دارد که اگر حمایت بیشتری  شوند می توانند آثار ماندگار تری خلق کنند.

  مسئول انجمن هنرهای نمایشی قروه فراهم نمودن شرایط حضور گروه ها در جشنواره های متعدد و شناسایی و حمایت از جوانان را از اصلی ترین وظایف خود دانسته و از مسئولان فرهنگی استان درخواست کرد که با حمایت مادی و معنوی هنرمندان استان را در راه رسیده به اهداف فرهنگی هنری خود یاری نمایند.

  بازیگران و عوامل نمایش عبارتند از:

  نویسنده : مرضیه اسماعیلی
  کارگردان: یونس صحرارو
  بازیگران: بهزاد فرمانی -محمدنقی حیدری -مرتضی عبدالملکی -امید مرادیانی
  سرپرست گروه اجرایی موسیقی : حمیدرضا سرهنگی
  مدیرصحنه: محمد حسن‌پور
  نور : پوریا عبدالملکی
  عکاس و طراح پوستر : مهسا رضایی
  زمان ۲۳ بهمن لغایت ۲۹ بهمن

  ساعت ۱۶:۳۰
  مکان چهارراه آیت‌الله خامنه‌ای، روبروی بانک کشاورزی، کانون شهید مطهری، پلاتو_پیدا
   
  نظرات کاربران