در حال بارگذاری ...
بهمن مرادنیا استاندار کردستان

پیام جشنواره‌ تئاتر خیابانی یا کنگره مشاهیر کرد صلح و دوستی است

استاندار کردستان گفت: پیام جشنواره‌ تئاتر خیابانی یا کنگره مشاهیر کرد در این استان پیام صلح و دوستی و صفا و صمیمت به مردم سراسر کشور و تمام مناطق دنیاست.

به گزارش پورتال تئاتر  کردستان، بهمن مرادنیا در آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با تقدیر از حضور میهمانانی که در این چند روز در مریوان حضور داشتند، اظهار کرد: استان کردستان استانی فرهنگی است و نشان می دهد مردم استان روح و جسم و جانشان با فرهنگ و هنر آمیخته است.

وی افزود: اگر امروز در استان کردستان جشنواره و کنگره و همایش های مختلف برگزار می شود نشاندهنده علاقه مردم استان به فرهنگ و هنر است.

وی حضور هنرمندان سراسر دنیا در این استان را نشان دهنده وجود صفا و صمیمت میان مردم هنر دوست و مهمان نواز این استان و شهرستان مریوان دانست و از مردم مریوان برای میزبانی و مهمان نوازیشان تقدیر کرد.

استاندار کردستان یادآور شد: پیام این کنگره و جشنواره‌ها در استان پیام صلح و دوستی و صفا و صمیمت به مردم سراسر کشور و تمام مناطق دنیاست و امیدواریم زمینه ای فراهم شود تا با امکانات بهتر و بیشتر بتوانیم شاهد حضور مهمانان و هنرمندانی از سایر کشورهای جهان باشیم تا هم از طبیعت و هم از صفا و صمیمت مردم کرد بهره و لذت ببرند.

مرادنیا گفت: خوشحالم که بعنوان خدمتگذار مردم کردستان میزبان چنین کتگره و جشنواره هایی در استان هستم و جا دارد از برگزارکنندگان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ارشاد کردستان و مجموعه همکاران و مسوولان شهستان مریوان تقدیر کنم چرا که برای اعتلا و توسعه کردستان قدم برمی دارند.

وی عنوان کرد: بنیانگذاران و بانیان برگزاری این جشنواره ها در استان را باید تحسین و تقدیر کرد.

وی افزود: سعی می کنیم تمام توان مان را برای توسعه زیرساختهای استان کردستان و شهرستان مریوان بگذاریم و در مریوان بودجه بیشتری به مریوان اختصاص دهیم تا شرمنده مردم مریوان و مهمانان این جشنواره نباشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که کردستان به عنوان پایتخت نوروز ایران به مردم کشور معرفی شود و از تمامی مهمانان استانهای کشور و سایر کشورهای جهان دیگر دعوت کرد تا در جشن نوروز سال ٩٩ میهمان مردم کردستان باشند.
نظرات کاربران