در حال بارگذاری ...
گروه تئاتر آناهیتا بار دیگر تماشاچیان را به سالن تئاتر کشاند

«مزدا 1000» در سقز به صحنه رفت

نمایش کمدی مزدا ۱۰۰۰ به نویسندگی و کارگردانی هیوا اسدبیگی در سالن ارشاد سقز، ۲۸ دی ماه لغایت ۶ بهمن ماه ۹۸ روی صحنه رفت .

به گزارش تئاتر کردستان، نمایش کمدی " مزدا ۱۰۰۰ " به نویسندگی و کارگردانی هیوا اسدبیگی کاری است از گروه تئاتر آناهیتا سقز که بازیگران و کمدینهای خوب تئاتر سقز از جمله کمال نوجوان ، وریا شاکری ، ابراهیم روزفراخ ، امید فرامرزی ، هیوا اسدبیگی ، فرید نجفی ،سیمین رحمانی ، ساریه امینی ، غریبه حسن پور ، صادق زارعی و فریبا کابیل  درآن به ایفای نقش پرداخته اند و هنرمندان خردسال این نمایش  نیز روژیا شاکری ، رونیکا فرجیان ، یوهان فرجیان و فرامرزی   بودند.

دیگر عوامل این نمایش  عبارتند از : مهرداد دلاوری  نورپرداز و طراح نور ، فرید امام جمعه  موسیقی  ،  دانیال آئیین  مدیر صحنه ، گه شین اسد بیگی  منشی صحنه  ، هادی اسد بیگی  دستیار صحنه ، فرزین ایرانژاد  دستیار صحنه ، فرشاد مهدویان  تدارکات ، سارو کریمی  مدیر اجرا ،  عطا رشیدی  هماهنگی گیشه ، سالار قهرمانی  مدیر هماهنگی ، احمد رشیدی  تبلیغات ، عباس سهرابی  تصویر بردار و عکس . 

این نمایش  روایتی از زندگی آدمهای امروزی یه محله است که با خرید ماشین مزدا 1000  توسط یکی از اهالی محل  ، منجر به برون ریزی بسیاری از مشکلات خانوادگی همسایه ها می شود . اهالی محل بجز کاک ابراهیم هیچکدام وسیله نقلیه ای ندارند که تعطیلات  عید نوروز را سپری کنند و با پیشنهاد ابراهیم تصمیم گرفته می شود که همگی با ماشین مزدا ی او به سیزده بدر بروند اما ماشین دچار مشکل شده و روشن نمی شود . برای تعمیر از تهران قطعه ای سفارش داده می شود و دوست حسن که در کلا هبرداری شهره آفاق است قطعه را از تهران میاورد و با دیدن اوضاع سعی دارد ماشین را از چنگ ابراهیم در آورد تا اینکه .......
نظرات کاربران