در حال بارگذاری ...

پیام تقدیر و تشکر انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان از جلال قلعه شاخانی مدیرکل پیشین ارشاد

به گزارش تئاتر کردستان، انجمن  هنرهای نمایشی استان کردستان پیام  تقدیر و تشکر از جلال قلعه شاخانی مدیرکل پیشین ارشاد را منتشر کرد. در متن این فراخوان آمده است:

بنام حق 

"لا یشکرالله من لا یشکر الناس "

جناب آقای جلال  قلعه شاخانی

از نشانه های ایمان ، تشکر از کسانی است که به زحمات خود موجب خیر و شادی و انگیزه کار و فعالیت در جامعه می شوند . بر همین اساس بعنوان اعضا انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان و بعنوان نماینده هنرمندان تئاتر استان ، برخود فرض دیدیم از زحماتتان ، مدیریت هوشمندانه و خلاق ، مدبرانه وموفق  و همینطور حسن سلوک و خلق و منش بزرگوارانه تان تقدیر و تشکر نماییم .

برای تمامی زحماتی که طی مدت دوران مدیریتتان مشفقانه برای پیشبرد فرهنگ وهنر و علی الخصوص تئاتر استان کردستان در خصوص آغاز ساخت پلاتوها در شهرهای مختلف  ، حمایت از دبیری هنرمندان در جشنواره ها ، حمایت از برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر کردی و مریوان ، جشنواره تئاتر استانی ، حمایت از امر آموزش و غنای گروههای سطح استان ، حمایت از تولید و اجرای عمومی و..... متقبل شدیدسپاسگزاریم وحال که مصلحت دانستید درپستی دیگر و جایی دیگر خدمت نمایید و به اهداف عالیه خود برسید از خداوند منان در خواست موفقیت و سر بلندی روز افزون را داریم  

انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان
نظرات کاربران