در حال بارگذاری ...

نشست دبیرخانه دائمی تئاتر خیابانی مریوان برگزار شد

جلسه هم اندیشی دبیرخانه بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در خصوص نحوه برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در وضعیت کنونی برگزار شد.

به گزارش تئاتر کردستان، جلسه هم اندیشی دبیرخانه بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در خصوص نحوه برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان  و جمعی از اعضا دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان برگزار شد.

این جلسه در تاریخ 1399/3/20 در محل سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری مریوان از ساعت 12 تا 13:30 و با رعایت نکات ایمنی پیشگیری از سرایت بیماری کرونا برگزار شد.

در این جلسه در خصوص روش های خلاقانه برگزاری جشنواره پانزدهم با لحاظ نمودن پروتکل های بهداشتی موجود در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد نمایندگانی از طرف گروه های نمایشی و دبیرخانه جشنواره با مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در این باره دیدار نمایند و تصمیمات مقتضی اتخاذ شود.
مطالب مرتبط

با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان
با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان

با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ، شهردار سنندج و رئیس شورای اسلامی شهر سنندج پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان رونمایی شد.

|

نظرات کاربران