در حال بارگذاری ...
از سوی انجمن هنرهای نمایشی کردستان

فراخوان جشنواره استانی «مال ، شانو ، پی که نین» منتشر شد

انجمن هنرهای نمایشی کردستان، جشنواره استانی نمایش کوتاه طنز «مال ، شانو ، پی که نین» (در فضای مجازی) را  با رویکرد نمایش های کمدی و شاد برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کردستان،  جشنواره «مال ، شانو ، پی که نین» در راستای تلطیف فضای بحرانی جامعه و با هدف کشف استعدادهای جوان و ایجاد روحیه ای شاد و امیدبخش و تقویت جنبه های آموزشی تئاتر با نگاه ویژه به رعایت پروتکل های بهداشتی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و انجمن هنرهای نمایشی ایران  برگزار می‌شود.


موضوع جشنواره:
با توجه به اهداف جشنواره، اولویت با موضوعات مرتبط با شرایط بحران کرونا، ترغیب شهروندان به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ، مبارزه صحیح و فرهنگی و مشارکت جمعی در مقابله با کرونا، تقویت روحیه سالمندان جامعه، تجلیل از کادر بهداشت و درمان است.

شرایط حضور در جشنواره:
آثار ارسالی می توانند به زبان کوردی یا فارسی باشند. 
مدت زمان نمایش‎ها باید حداقل 3 و حداکثر 5 دقیقه باشد. 
حضور در جشنواره و کلیه مراحل آن به صورت مجازی برگزار می‌شود. 
دبیرخانه جشنواره پس از بررسی آثار ارسالی و بر اساس آرای هیئت داوران جشنواره به 3 اثر برتر دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهداء می نماید. 

گاه‌شمار جشنواره:
متقاضیان می‌توانند فایل اثر نمایشی خود را حداکثر تا تاریخ 25 آذر ماه 99 از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09932207217 ارسال نمایند. 
اختتامیه جشنواره، اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان اول دیماه 99 خواهد بود.  
 
مطالب مرتبط

با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان
با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان

با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ، شهردار سنندج و رئیس شورای اسلامی شهر سنندج پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان رونمایی شد.

|

نظرات کاربران