در حال بارگذاری ...
از سوی دبیر جشنواره اعلام شد

جشنواره سی و یکم تئاتر استان کردستان آنلاین برگزار می‌شود

جزئیات برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان اعلام شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کردستان، دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان گفت: به دلیل پاندمی کرونا و وضعیت نارنجی در مرکز استان جشنواره سی و یکم تئاتر استان بصورت آنلاین برگزار می شود

 حشمت اله صیدی در جمع خبرنگاران رسانه های محلی که بصورت مجازی برگزار می شد گفت: به دلیل شرایط شیوع شدید کرونا در سنندج و بعضی از شهرهای استان کردستان سی و یکمین جشنواره استان بصورت آنلاین و در فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: به منظور قدردانی از زحمات و تلاش های پرستاران، پزشکان  و کادر درمان استان و همچنین محافظت از هنرمندان در این شرایط کرونایی، اولویت برگزارکنندگان سی و یکمین جشنواره استان استفاده از پلتفرم های فضای مجازی خواهد بود.

وی اضافه کرد: فیلم آثار نمایشی شرکت کننده در جشنواره در محل تالار فروردین مجتمع فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی برای داوری با حضور هیات داوران و تنها کارگردان نمایش ها ارائه خواهد شد.

صیدی در خصوص تاریخ برگزاری جشنواره یادآور شد: آثار نمایشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه اول و دوم دی ماه سالجاری توسط هیات داوران داوری و آیین اختتامیه جشنواره نیز در روز چهارشنبه مورخ سوم دی ماه در تالار فروردین مجتمع فجر با رعایت نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.

دبیر سی و یکمین جشنواره استان کردستان در خصوص نحوه نمایش آثار برای مردم و علاقه مندان  به تئاتر صحنه ای، اظهار داشت: آثار بصورت سی دی (CD)  و همچنین از طریق تلویزیون اینترنتی کوردمی به آدرس http://Www.kurdme.com بصورت آنلاین به نمایش گذاشته می شود.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان به دبیری حشمت اله صیدی شهردار فرهنگ دوست سنندج اول و دوم دی ماه سالجاری در سنندج برگزار می شود.

 
مطالب مرتبط

با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان
با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان

با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ، شهردار سنندج و رئیس شورای اسلامی شهر سنندج پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان رونمایی شد.

|

نظرات کاربران