در حال بارگذاری ...
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سی و یکمین دوره گزارش داد:

بازدید آنلاین 1304 نفر از سه نمایش اجرا شده در جشنواره تئاتر استان کردستان

۱۳۰۴ نفر سه نمایش اجرا شده در سی و یکمین جشنواره تئاتر کردستان را آنلاین تماشا کردند

 

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کردستان، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان گفت: در صبح اولین روز اجرای نمایش های سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان 1304 نفر بصورت آنلاین از سه نمایش اجرا شده بازدید کردند .

 ماجد رموزی در جمع خبرنگاران رسانه های محلی گفت: در صبح اولین روز اجرای نمایش های سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان 1304 نفر بصورت آنلاین از طریق تلویزیون اینترنتی کوردمی از سه نمایش اجرا شده بازدید و به تماشای نمایش های این جشنواره نشستند.

وی افزود: 1304 نفر بازدیدکننده به ترتیب از نمایش «یک زندگی بهتر» 661 نفر و نمایش« خوکدانی» 289 نفر و نمایش «نیمه پنهان» 354 نفر از طریق تلویزیون اینترنتی کوردمی بازدید و نمایش ها را دیده اند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان اشاره کرد: با توجه به اطلاع رسانی مناسب و همه جانبه در فضای مجازی و با وجود اینکه برای اولین بار نمایش ها تئاتر استانی بصورت فیلم از طریق فضای مجازی پخش می شد آمار تماشاگران آنلاین دلگرم کننده ای است.

رموزی در خصوص نمایش های اجرا شده در عصر امروز گفت: همه نمایش های حاضر در جشنواره از طریق تلویزیون اینترنتی کوردمی بصورت آنلاین با کیفیت مناسب به سمع ونظر علاقمندان به نمایش های صحنه ای خواهد رسید.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران