در حال بارگذاری ...
با برگزاری آیین اختتامیه سی و دومین دوره

«باب بارا» و «روییدن» از کردستان به دبیرخانه فجر معرفی شد

سی و یکمین جشنواره استانی تئاتر کردستان روز چهارشنبه با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف از ۹ نمایش شرکت کننده در این دوره به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کردستان ، سی و یکمین جشنواره استانی تئاتر کردستان روز دوشنبه گذشته با اجرای نمایشی با عنوان یک زندگی بهتر کار خود را آغاز کرد و امروز هم با معرفی برگزیدگان پایان یافت.
۹ نمایش از شهرستان های سنندج، سقز، بانه، مریوان، بیجار، قروه و دیواندره در این دوره از جشنواره که دبیری آن بر عهده شهردار سنندج بود، شرکت کرده بودند.  

لوح سپاس ویژه سی و یکمین دوره جشنواره استانی تئاتر کردستان به فرزین رضاعی رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان به نمایندگی از خانواده بهداشت و درمان استان تقدیم شد.  

بخش آفیش و بروشور

شعیب مکتبداری با نمایش روییدن از سنندج و در بخش طراحی لباس هم که سه کاندیدا داشت، نیما ایمانزاده برای نمایش باب بارا برگزیده شدند.  

بخش طراحی صحنه

طراحی صحنه چهار کاندیدا داشت که شعیب مکتبداری با نمایش روییدن از سنندج با رای هیات داوران به عنوان برگزیده انتخاب شد.  

بخش بازیگری زن

در بخش بازیگری از لیلا عزیزپور بازیگر نمایش یک زندگی بهتر از سقز و بنیامین احمدی بازیگر نمایش خوکدانی از دیواندره بطور ویژه تقدیر شد.  

در این دوره از جشنواره پنج کاندیدا داشت که با رای هیات داوران بطور مشترک میدیا ذاکری بازیگر نمایش خون منتشر از بیجار و پریسا قلی پور بازیگر نمایش روییدن از سنندج به عنوان برگزیده انتخاب شدند.  

بخش بازیگری مرد

بخش بازیگری مرد هم پنج کاندیدا داشت، تقدیر هیات داوران در این بخش به سهند تورانی بازیگر نمایش روییدن از سنندج تقدیم شد و ایوب طالب پور برای نمایش خون منتشر شد به عنوان بازیگر برگزیده انتخاب شد.  

از طرف گروه نمایش خون منتشر شد این جایزه به بهمن مرادنیا استاندار کردستان به پاس حمایت هایش از تئاتر و فعالیت‌های فرهنگی و هنری اهدا شد.  

بخش نویسندگی

در این دوره از جشنواره هم سه کاندیدا داشت که با رای هیات داوران از شعیب مکتبداری نویسنده نمایش روییدن از سنندج تقدیر و صابر دلبینا نویسنده نمایش خون منتشر برگزیده این بخش شد.  

بخش کارگردانی

این بخش ۶ کاندیدا داشت که با رای هیات داوران از شعیب مکتبداری کارگردان نمایش روییدن از سنندج تقدیر و نیما ایمانزاد کارگردان نمایش  باب بارا از سنندج برگزیده شد.  

آثار برگزیده

با رای هیات داوران نمایش های «باب بارا» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمانزاده و «روییدن» به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتبداری از سنندج به جشنواره بین المللی فجر معرفی شدند.
نظرات کاربران