در حال بارگذاری ...
با حضور نمایندگان شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد

بازدید از پروژه ساخت پلاتوی شهر مریوان 

بازدید شیوا قاسمی پور نماینده شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از پروژه ساخت پلاتوی شهر مریوان .

به گزارش تئاتر کردستان، ۱۶ دیماه 99 ، شیوا قاسمی پور نماینده  شهرستانهای سروآباد و مریوان از پروژه سالن پلاتو ودبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی با همراهی رییس اداره ارشاد مریوان و رییس انجمن هنرهای نمایشی استان بازدید نمود.
وی ضمن قدردانی از برگزاری دوره های گذشته جشنواره تاتر خیابانی مریوان, در جلسه ای با حضور بادپروا رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و معین افشار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ومسئول دبیرخانه جشنواره خیابانی مریوان شرکت نمود و درخصوص مطالبات مالی و پیگیری مسائل اصحاب فرهنگ و هنر تاکید نمود.
قاسمی پور قول مساعد داد مطالبات اهالی فرهنگ وهنر شهرستان را از طرق قانونی پیگیری نماید.

در این جلسه نیز فاتح بادپروا ضمن خوشامدگویی نماینده محترم مجلس بر مطالبات به حق هنرمندان در شهر مریوان و سایر شهرستانهای استان کردستان تاکید کرد . 

بادپروا یادآور شد : متاسفانه هنرمندان استان به لحاظ مالی از هیچ کجا حمایت نمی شوند واین درحالی است که هنرمندان تئاتر استان بیشترین سهم موفقیت فرهنگ وهنر استان را در کشور و بین الملل داشته اند . 

زیر ساختهای فرهنگی و خصوصا سالنهای تئاتر استان بسیار ناچیز و دارای مشکلات فراوان است و قطعا ساخت پنج پلاتوی اخیر در استان می تواند  بخشی از این مطالبات را پاسخگو باشد . 

وضعیت سه پلاتو خوشبختانه خوب ومناسب است ولی شهرهای سقز و مریوان در مرحله اسکلت بندی هستند و برای اتمام این پروژه ها نیازمند حمایت جدی نماینده های محترم مجلس استان ، فرمانداران و استانداری کردستان می باشد . 

امید که شاهد حمایت و تعامل خوب نماینده های محترم مجلس در این دوره با هنرمندان تئاتر باشیم . 
نظرات کاربران