در حال بارگذاری ...
به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی

«مادران جنگ» در مریوان اجرا شد

تئاتر خیابانی «مادران جنگ» به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی در مریوان اجرا شد

به گزارش تئاتر کردستان، تئاتر خیابانی "مادران جنگ" در رویداد تئاتر خیابان ایران به اجرا در آمد. تئاتر «مادران جنگ» به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی و بازیگری نگین عزتی در شهرستان مریوان اجرا شد . تئاتر "مادران جنگ" که بازگو کننده دردها و رنج های مادران این سرزمین از دوران جنگ و پس از جنگ می باشد در روزهای اوایل سال ۱400 ( ۲۳ الی ۲۷ فروردین ماه ) در شهرستان مریوان پایتخت تئاتر خیابانی به اجرا در آمد.

از عوامل اجرایی این تئاتر می توان به : دستیار کارگردان ،وریا فلاحی  ؛ مشاور کارگردان ، سامان راست بین  ؛ طراح فضا ،کژال راست بین ؛ طراح لباس ، سامان کریمی  ؛ مدیر صحنه ، پریسا یعقوبی عکاس ، سنور راست بین ؛ موسیقی ،طه فرجی ؛ آفیش و بروشور، سعید سبحانی و هماهنگ کننده ، دانا محمدی اشاره کرد. این نمایش اجرایی مشترک از گروههای ریگا و شین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نمایش شهرستان مریوان اجرا های خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو احسنت به پایان رساند.
مطالب مرتبط

با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان
با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد ، معاونت هنری ، ریئس شورای شهر، دبیر ودبیر اجرایی

رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان

با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ، شهردار سنندج و رئیس شورای اسلامی شهر سنندج پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کردستان رونمایی شد.

|

نظرات کاربران